Alcatel 4039                                                                                              Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Telefony bezprzewodowe Telefony przewodowe Telefony systemowe VOIP / AlcatelSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD BAterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

ALCATEL

OFERTATelefony bezprzewodowe Telefony przewodowe
Cennik Archiwum

ALCATEL
Alcatel 4039

Telefon systemowy

ALCATEL 4039


Do kupienia w sklepie

601 501 028 / 32 221 20 12 / 32 788 19 99


Telefon systemowy
ALCATEL 4039

WYŚWIETLACZ
Regulowany graficzny
Rozdzielczość: 100x160 pikseli
Wielkość: 78x51

KLAWISZE
Klawisze: 2 x 5 klawiszy kontekstowych
Klawisze programowalne: maksymalnie 70* , maksymalnie 40, 2 klawisze osobiste LED
Nawigator: 4 kierunkowy
Klawisze zatwierdzenia (OK) i wyjścia
Klawisze wiadomości z diodami LED
Klawisz zakończenia połączenia
Klawisz ponownego wybierania numeru
Klawisz systemu pomocy
Alarmowe diody LED (2 kolory)
Klawisz przełączania do trybu głośnomówiącego z diodą LED


INNE CHARAKTERYSTYKI
Tryb głośnomówiący
Głośnik zewnętrzny

Klawisze regulacji głośności
Klawisz wyciszania z diodą LED
Słuchawka Comfort
Gniazdo zestawu słuchawkowego 3,5 mm
Klawiatura alfanumeryczna
Wybieranie według nazwiska

AKCESORIA

Uchwyt do zawieszenia terminalu na ścianie - opcja
Podstawka o kącie nachylenia 60° - opcja
Moduły dodatkowych klawiszy Maksymalnie 50 klawiszy*, maksymalnie 120 klawiszy**
Inteligentny moduł wyświetlacza maks. 3 moduły
WAGA (gramy) 1020 g.
WYMIARY (SZER. X GŁĘB. X WYS.)
Sam telefon 240x180x133 mm
Po zamocowaniu na ścianie 240x100x208 mm

*z serwerem OmniPCX Enterprise, ** z serwerem OmniPCX Office

Telefony Alcatel-Lucent 9 SERIES oferują nowy poziom jakości dźwięku, wzornictwa, efektywności komunikacji i troski o klienta. Ta nowoczesna rodzina terminali doskonale uzupełnia zakres zaawansowanych funkcji wielokrotnie nagradzanych serwerów komunikacyjnych Alcatel-Lucent OmniPCX i znakomicie ułatwia ich wykorzystanie. 

■ WYJĄTKOWY DŹWIĘK
Telefony Alcatel-Lucent 9 SERIES oferują najlepszą dostępną jakość dźwięku. Terminale są wyposażone w głośniki zewnętrzne z funkcją eliminacji echa, dzięki czemu używanie systemu głośnomówiącego dodatkowo podnosi komfort słuchania.

■ FUTURYSTYCZNE WZORNICTWO I OPTYMALNA ERGONOMIA
Atrakcyjne, ultranowoczesne wzornictwo w kolorze błękitnym (ice blue) lub szarym (urban gray) sprawia, że trudno im się oprzeć. Ale te telefony nie tylko wyglądają atrakcyjnie – zaprojektowano je z myślą o zapewnieniu najprostszego i najbardziej intuicyjnego dostępu do bogatej gamy funkcji.

■ INTUICYJNE I WYGODNE W OBSŁUDZE

Funkcje klawiszy programowych w telefonach Alacatel-Lucent 9 SERIES są niebywale proste, ponieważ zmieniają się automatycznie odpowiednio do kontekstu połączenia i są przejrzyście wyświetlane na ekranie. Intuicyjne ikony sprawiają, że korzystanie z nawet najbardziej zaawansowanych funkcji systemu jest niezwykle proste, a grafi czne wyświetlacze telefonów o wysokiej rozdzielczości, wyposażone dodatkowo w opcję regulacji, zwiększają komfort użytkownika.

Telefony stacjonarne Alcatel-Lucent 9 SERIES oferują bogaty zestaw funkcji opracowanych z myślą o usprawnieniu komunikacji firmowej:

■ DOSKONAŁA JAKOŚĆ DŹWIĘKU

Telefony z tej serii zaprojektowano z myślą o komunikacji wolnej od zakłóceń i nieporozumień, niezależnie od źródła dźwięku. Pozwalają one na płynne, automatyczne przełączanie głosu z zestawu słuchawkowego na tryb głośnomówiący, który umożliwia uczestniczenie w rozmowie innym osobom bez potrzeby podnoszenia słuchawki z widełek. Terminale Alcatel-Lucent 4029 i 4039 mają wbudowane gniazdo do podłączenia zestawu
słuchawkowego, dodatkowego głośnika lub systemu telekonferencyjnego.

■ NAWIGATOR
Funkcja nawigatora w telefonie umożliwia przewijanie obrazu na wyświetlaczu nawet w czterech kierunkach, dzięki czemu wyświetlane informacje są czytelniejsze dla użytkownika. Nawigator wraz z zależnymi od kontekstu klawiszami programowymi zapewnia łatwy dostęp do wielu funkcji w telefonach fi rmy Alcatel-Lucent.

■ WIĘCEJ DEDYKOWANYCH KLAWISZY FUNKCYJNYCH
Naciśnięcie jednego przycisku pozwala uzyskać dostęp do skrzynki poczty e-mail lub książki telefonicznej, a także ponownie wybrać numer bądź wyświetlić system pomocy terminalu. Sterowanie dźwiękiem (poziom głośności głośnika, zestawu słuchawkowego, wyciszanie itp.) jest łatwe i przejrzyste, ponieważ odpowiednie funkcje zostały oddzielone od klawiszy funkcyjnych systemu.

■ WYŚWIETLACZ
Telefony Alcatel-Lucent 9 SERIES oferują dostęp do wielu informacji w formie graficznej, przedstawianych na dużych, regulowanych wyświetlaczach. W poszczególnych modelach serii zastosowano różne wyświetlacze: od 20-znakowego, jednowierszowego, po wyświetlacz graficzny o czterech odcieniach szarości.

■ INTUICYJNE IKONY I KLAWISZE PROGRAMOWE
Dzięki czytelnym ikonom możnawłatwy sposób określić stan połączenia. Klawisze programowe telefonu dynamicznie zmieniają swoje przeznaczenie odpowiednio dokontekstu połączenia iwyświetlają funkcje obsługi połączenia w aktywnym trybie komunikacji. Tym samym użytkownik zawsze ma do dyspozycji odpowiednią funkcję, której może potrzebować w danej chwili. Dalsze dostosowywanie telefonu do swoich potrzeb jest możliwe dzięki dodatkowym programowalnym klawiszom.

■ KLAWIATURA ALFANUMERYCZNA
Terminale Alcatel-Lucent 4029 i 4039 jako jedyne są wyposażone w zintegrowane klawiatury alfanumeryczne, które zapewniają łatwy dostęp do funkcji „dzwonienia według nazwisk” przy użyciu fi rmowej książki telefonicznej oraz do

usług przesyłania wiadomości tekstowych.

■ PODSTAWKA O KĄCIE NACHYLENIA 60 STOPNI
Do wszystkich terminali dostosowana jest opcjonalna podstawka o kącie nachylenia 60 stopni, która minimalizuje powierzchnię zajmowaną przez urządzenie na biurku oraz zapewnia optymalny kąt nachylenia wyświetlacza.