Panasonic -> Centrale -> Telefon systemowy IP Panasonic KX-NT560X
Panasonic sklep

Zestawy nagłowne

Telefony bezprzewodowe Telefony przewodowe Faksy
Urządzenia wielofunkcyjne
Materiały eksploatacyjne
Centrale
Telefony systemowe
Zestawy nagłowne
cennik cennik cennik cennik cennik
Telefon systemowy IP
Panasonic KX-NT560X

  

Panasonic KX-NT560X
Telefon systemowy IP

  • 4,4-calowy wyświetlacz LCD z podświetleniem
  • 24 w pełni programowane klawisze funkcyjne
  • Wysokiej jakości, szerokopasmowa transmisja głosu
  • Tryb ekologiczny
  • Zgodny z zestawem EHS firmy Plantronics
  • Wbudowany moduł Bluetooth
  • 2 porty Ethernet 1 GB, PoE
  • Dostępne kolory: czarny i biały

Doskonała wydajność i atrakcyjny wygląd: Panasonic oferuje duży wybór ergonomicznych terminali IP do praktycznie wszystkich zastosowań.
Telefony IP z serii KX-NT500 gwarantują najwyższą jakość dźwięku dzięki zastosowaniu we wszystkich modelach technologii HD oraz łatwemu dostępowi do zaawansowanych funkcji wspomagających i aplikacji. Smukły, ultranowocześnie wyglądający telefon jest dostępny w czarnej oraz białej wersji kolorystycznej, dzięki czemu może pasować do wystroju każdego biura.

Oferujące wiele funkcji telefony IP z serii KX-NT500 są zadziwiająco proste w obsłudze. Każdy telefon ma duży wyświetlacz alfanumeryczny, wbudowany moduł Bluetooth (*1) obsługujący bezprzewodowy zestaw słuchawkowy, przycisk łatwej nawigacji oraz drugi port IP, który pozwala ograniczyć ilość używanych kabli.

Wysoka jakość (HD) dźwięku
Terminale IP z serii KX-NT500 oferują najlepszą w swojej klasie jakość dźwięku, która pozwala ograniczyć konieczność powtarzania rozmów i problemów z usłyszeniem rozmówcy. Wszystkie urządzenia z serii KX-NT5xxx oferują w standardzie szerokopasmową transmisję dźwięku o jakości HD, obsługują również kodery-dekodery G.722, G.711, G.726 i G.729a. Dzięki udoskonalonej technologii eliminowania pogłosu oraz rozbudowanej komorze akustycznej terminale IP z serii KX-NT5xx gwarantują doskonałą jakość dźwięku niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta ze słuchawki, systemu głośnomówiącego, czy opcjonalnego zestawu słuchawkowego. Wszystkie urządzenia z tej serii są wyposażone w słuchawki zgodne z technologią szerokopasmowej transmisji danych i zestawami dla osób słabo słyszących, a także w wysokiej jakości głośniki i mikrofony.

Wyświetlacz LCD
Duży i przejrzysty wyświetlacz LCD z intuicyjnym interfejsem użytkownika umożliwia szybki dostęp do książek telefonicznych oraz różnych funkcji.

Elektroniczny podnośnik słuchawki do zestawów bezprzewodowych (EHS)
Wbudowany port elektronicznego podnośnika słuchawki do zestawów bezprzewodowych (zgodny z rozwiązaniami firmy Plantronics) umożliwia połączenie terminali IP z serii KX-NT500 z zestawami słuchawkowymi DECT firmy Plantronics. Gwarantuje to mobilność i wygodę — użytkownicy mogą się swobodnie poruszać i nie są ograniczeni przez kable ani słuchawki. Telefon KX-NT560 obsługuje też zestawy słuchawkowe Bluetooth®.

Brak papierowych etykiet (samodzielne dodawanie opisów) — klawisz funkcyjny Desi-less
Możliwość wyświetlania 8 programowanych klawiszy funkcyjnych oraz zarejestrowania do 24 numerów. Dzięki możliwości wyświetlania numerów na ekranie papierowa etykietka staje się zbędna. (dotyczy tylko modelu KX-NT560)

Przyjazny dla środowiska
Obniżone wydatki na prąd dzięki małemu zużyciu energii i zaawansowanemu trybowi gotowości ECO


kx-nt560

Panasonic KX-NT560X - kolor biały

 

kx-nt560

Panasonic KX-NT560X - kolor czarny

 

Do kupienia w sklepie

601 501 028 / 32 221 20 12 / 32 788 19 99

 

Cennik Złóż zamówienie Skontaktuj się z nami

Centrale i telefony systemowe