Plantronics                                                                                                 Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Zestawy nagłowne, słuchawki, Słuchawki Bluetooth / PlantronicsSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9-18 Poniedziałek-Piątek

PLANTRONICS

OFERTAZestawy bezprzewodowe Zestawy nagłowne profesjonalne Zestawy nagłowne proste
Słuchawki Bluetooth Telefony

Cennik

 
           
           
  Plantronics - zestawy bezprzewodowe   Plantronics - zestawy proste   Plantronics  - zestawy profesjonalne
  Systemy bezprzewodowe   Słuchawki nagłowne,
zestawy słuchawkowe

(proste)
  Słuchawki nagłowne
(profesjonalne)
  Plantroncis - zestawy Bluetooth   Plantronics - telefony    
  Słuchawki Bluetooth   Telefony    
             

 INFO


Plantronics, Inc. już w 1962 roku wyprodukował pierwsze bardzo lekkie słuchawki do komunikowania się i jest obecnie wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań słuchawek nagłownych.

Słuchawki Plantronics są powszechnie używane w większości firm z prestiżowej listy "Forune 500" i były wykorzystywane w licznych filmach i ważnych wydarzeniach, począwszy od historycznego spaceru Neila Armstronga jako pierwszego człowieka na Księżycu w 1969 roku.

Plantronics oferuje słuchawki bezprzewodowe dla rozwiązań biurowych i GSM, słuchawki komputerowe DSP nowej generacji wykorzystujące port USB oraz przewodowe systemy profesjonalne dla biur i Call Center.

Plantronics jest spółką notowaną na giełdzie nowojorskiej (NYSE: PLT) z siedzibą w Santa Cruz, Kalifornia. Posiada biura w 19 krajach, włączając w to najważniejsze lokalizacje w Meksyku, Tennessee, Anglii i Holandii.
 


NOWOŚCI

Plantronics M25
nowość

Plantronics M25
Bezprzewodowa słuchawka Bluetooth Multipoint

Bluetooth 3.0, czas rozmowy: do 11 godz., czas czuwania: do 16 dni, czas do pełnego naładowania: 120 min, waga: 8 g., Multipoint, Technologia QuickPair, komunikaty głosowe w języku angielskim informujące o czasie rozmowy, niskim poziomie naładowania oraz o statusie połączenia i wyciszeniu mikrofonu, akumulator Li-ion polymer, możliwość przesyłania danych: muzyka, podcasty, GPS, i inne aplikacje audio do telefonów obsługujących profil A2DP. 

Plantronics Legend
nowość
Plantronics Voyager Legend
Bezprzewodowa słuchawka Bluetooth Multipoint z mikrofonem na wysięgniku i Smart Sensor
Inteligentny zestaw słuchawkowy do Smartphonów

20-poziomowy korektor dźwięku, strumieniowe przesyłanie dźwięków HD zapewnia wyjątkową jakość dzwięku oraz naturalne, wyraźne połączenia, wyświetlanie informacji o stanie baterii, odbiór rozmowy poprzez założenie na uchu, multipoint, technologia Windsmart, 3 mikrofony dookólne z trzema warstwami chroniącymi przed wiatrem, złącze ładowarki mikro USB, 3 różnej wielkości żelowe wkładki, magnetyczne złącze ładowarki.