Plantronics VOYAGER PRO HD                                                             Telefony Zestawy nagłowne Faksy Centrale Kopiarki Sprzęt prezentacyjny RTV Wagi

Zestawy nagłowne, słuchawki, Słuchawki Bluetooth / PlantronicsSklep internetowy TELEKOM.COM.PL

 

SOTERIS.PL  Zamówienie Kontakt

Telefony Faksy Centrale Kopiarki Projektory RTV AGD Baterie Płyty Pamięci

 

 sklep@telekom.com.pl   601 50 10 28, (32) 221 20 12, (32) 726 35 19    9:00-17:00 Poniedziałek-Piątek

PLANTRONICS

OFERTAZestawy bezprzewodowe Zestawy nagłowne profesjonalne Zestawy nagłowne proste
Słuchawki Bluetooth Telefony

Cennik

 Plantronics Voyager PRO HD
Plantronics Voyager PRO HD

 

VOYAGER PRO HD
KONIEC SPRZEDAŻY
NASTĘPCA VOYAGER LEGEND


Plantronics M155
Wskaźnik naładowania akumulatora
na iPhonie i systemie Android 3.0

VOYAGER PRO HD
Przesyłanie danych: muzyka, podcasty, GPS i inne aplikacje
audio do telefonów obsługujących profil A2DP

VOYAGER PRO HD
Komunikaty głosowo-alarmowe
VOYAGER PRO HD
Technologia WindSmart: wind protection redukuje szumy
oraz hałas z otoczenia podczas korzystania z zestawu

VOYAGER PRO HD
Technologia Multipoint umożliwia podłączenie zestawu
do 2 telefonów
 


PLANTRONICS VOYAGER PRO HD

Bezprzewodowa słuchawka Bluetooth Multipoint z mikrofonem na wysięgniku i Smart Sensor.
Inteligentny zestaw słuchawkowy do Smartphonów

Plantronics Voyager PRO HD z technologią Smart Sensor zmienia oblicze połączeń telefonicznych z wykorzystaniem zestawu słuchawkowego, zapewniając niezwykłą wygodę w czasie rozmów telefonicznych. Ta wysokiej klasy słuchawka została zaprojektowana tak, że zakładając ją na ucho rozmowa telefoniczna zostaje automatycznie odebrana lub przekazuje połączenie dalej pomiędzy telefonem a zestawem słuchawkowym. Plantronics Voyager PRO HD to nie tylko doskonały zestaw słuchawkowy do rozmów telefonicznych ale również idealne rozwiązanie dla serwisu Vocalyst, który umożliwia zarządzanie pocztą elektroniczną, sprawdzenie pogody, czy aktualizację Facebooka. Natomiast aplikacja MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android. Plantronics Voyager Pro HD łączy w sobie doskonałej jakości dźwięk i najwyższej klasy wygodę. Wszystko to sprawia, że ta kombinacja to inteligentny zestaw słuchawkowy do Smartphonów.

Funkcje słuchawki Voyager PRO HD:
Tak inteligentna, że wie kiedy odebrać połączenie telefoniczne.Technologia Smart Sensor umożliwia rozpoznanie czy przekazać rozmowę do telefonu komórkowego czy do zestawu słuchawkowego.Założenie słuchawki na ucho powoduje odebranie rozmowy telefonicznej.Eliminuje przypadkowe wybieranie poprzez blokowanie przycisku do połączeń gdy zestaw nie jest w użyciu.Umożliwia przesyłanie muzyki, podcastów i wielu innych informacji.Wstrzymuje przesyłanie dźwięków przy połączeniu telefonicznym gdy słuchawka jest zdejmowana.Trzykrotne przyciśnięcie przycisku do wybierania połączenia powoduje uruchomienie głosowego serwisu Vocalyst i serwisu tekstowego.Aplikacja Plantronics MyHeadset udzieli podpowiedzi i wskaże narzędzia do telefonu z systemem operacyjnym Android.Na ekranie iPhone'a, telefonie z systemem Android 3.0 czy w wyższych modelach Smartphonów wyświetla się informacja o stanie baterii.Strumieniowe przesyłanie dźwięków HD zapewnia wyjątkową jakośc dzwięku oraz naturalne, wyraźne połączenia.Alarmy głosowe informują o czasie rozmowy, głośności, połączeniach, poziomie naładowania baterii, utraconym połączeniu, braku zasięgu i innych.Ergonomiczny kształt zapewnia doskonałe dopasowanie. Wygoda i komfort noszenia przez cały dzień.Wewnętrzny, 20-poziomowy korektor dźwięku.

Dane techniczne:
Waga słuchawki: 17 gram
Czas rozmowy: do 6 godzin
Czas czuwania: do 120 godzin
Zasięg: do 10 m
Typ noszenia: za ucho, do ucha
Przesyłanie danych: muzyka, podcasty, GPS, i inne aplikacje audio do telefonów obsługujących profil A2DP
Komunikaty głosowo-alarmowe: TAK
Technologia Multipoint, umożliwia podłączenie zestawu do 2 telefonów Technologia WindSmart: wind protection redukuje szumy oraz hałas z otoczenia podczas korzystania z zestawu
Mikrofony: 2 (3mm) mikrofony dookólne, z redukcją szumów otoczenia Złącze ładowarki: Micro USB 3 różnej wielkości żelowe wkładki douszne (S,M,L).